Naturalny środek zaradczy normalizujący poziom cukru we krwi


Środek zaradczy normalizujący poziom cukru we krwi

Cukrzyca jest jedną z chorób, która dotyka coraz większe grono ludzi. Lekarze stwierdzając jej występowanie powinni zapytać pacjenta, czy chce zacząć przyjmować insulinę czy może ma zamiar spróbować obniżyć cukier właściwą dietą i zmianą trybu życia. Każdy z nas powinien się zastanowić dwa razy zanim podejmie decyzje!

 

Dziś mamy dla was alternatywną metodę opartą o ten wspaniały środek, który stosuje już wiele osób na świecie. Poziom cukru u osób które spożywają ową substancje uregulował się do poziomu normalnego. Właśnie dzięki temu naturalnemu “lekarstwu”.

Każdy samodzielnie w domu może przygotować ten środek, gdyż nie wymaga on wymyślnych składników czy skomplikowanego procesu warzenia.

Składniki:

  • korzeń chrzanu o długości do 35cm
  • 1 czosnek
  • 2 piwa
  • 1 szklanka octu jabłkowego

 

Sposób przygotowania:

Obrać korzeń chrzanu i dokładnie umyć go pod bieżącą wodą. W małej misce bądź garnku umieścić nasz korzeń chrzanu i zalać wodą oraz dodać ocet jabłkowy. Pozostawić w chłodnym miejscu na okres do 30 minut. Obrać, zetrzeć czosnek i dodać do chrzanu, wszystko razem zmiksować. Całą papkę należy wlać do słoika, zalać piwem i pozostawić najlepiej w piwnicy do 9-10 dni. Po tym okresie nasza receptura jest gotowa do spożycia.

 

Dawkowanie:

Zażywać trzy małe łyżeczki na dzień po posiłku. Okres leczenia jak podają źródła powinien trwać do jednego miesiąca. Zaleca się także przyjmować większe ilości płynów każdego dnia. Jak i ograniczyć cukier w diecie i prowadzić bardziej aktywniejszy tryb życia.

Pasjonatka zdrowego trybu życia oraz zdrowego odżywiania. Naturalne metody są często najlepsze, o czym przekonuję się na każdym kroku. Dzielę się wiedzą oraz opisuję alternatywne sposoby dbania o własne zdrowie.


Spodobało Ci się? Polub i Udostępnij!

Kasia Stankiewicz - PoznajZdrowie
Pasjonatka zdrowego trybu życia oraz zdrowego odżywiania. Naturalne metody są często najlepsze, o czym przekonuję się na każdym kroku. Dzielę się wiedzą oraz opisuję alternatywne sposoby dbania o własne zdrowie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *