Rodzice porwali dziecko ze szpitala. Policja ich poszukuje

17 Wrz
szczepienie

Rodzicie porwali własne dziecko ze szpitala chcąc ochronić je przed państwem. Policja ich poszukuje!   Dziecko przyszło na świat 14 września w jednym z Białogardzkich szpitali (województwo zachodniopomorskie). Rodzice odmówili szczepienia ponieważ dziecko urodziło się jako wcześniak w 37 tygodniu. Po odmowie zaszczepienia rodzice zostali pozbawieni praw rodzicielskich, postanowili porwać … Read More »

Nigdy nie używaj telefonu komórkowego w toalecie, to niebezpieczne!

3 Wrz
telefon w toalecia

Czemu używanie telefonu komórkowego w toalecie jest niebezpieczne? Technologia zmieniła nasze życie w drastyczny sposób. Wiemy, że możemy zabrać telefon wszędzie, nawet do łazienki. Starsze pokolenia czytały w łazience gazety i magazyny, które teraz zastąpiły telefony. Rozmawianie i pisanie wiadomości telefonicznych w łazience stało się czymś codziennym dla każdego. Czy … Read More »

Dlaczego firmy farmaceutyczne ukrywają przed nami owoc, który leczy raka?

17 Sie

Wielkie firmy farmaceutyczne ukrywają przed nami metody leczenia raka niż chemioterapia, dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź wydaje się być banalnie prosta, górę biorą gigantyczne pieniądze. Komórki nowotworowe, wirusy a nawet bakterie bardzo często wykazują odporność na standardowe metody leczenia, mutują przez co lek, który jeszcze niedawno był skuteczny nie jest … Read More »

Nimfa jest groźniejsza od dorosłego kleszcza, również przenosi boreliozę

14 Sie
nimfa kleszcza

Czym jest borelioza? Borelioza (Lyme borreliosis) jest przewlekłą chorobą bakteryjną. którą wywołują krętki Borrelia garinii oraz Borrelia afzelii,choroba dotyka ludzi oraz zwierzęta głównie przez zarażone kleszcze.   Ostatnie informacje mówią o zwiększeniu liczby zachorowań na boreliozę, za przyczynę uważa się zmiany klimatyczne oraz łagodne zimy.   W ciągu ostatniej dekady, … Read More »