Tej kobiecie udało się wyleczyć raka używając tylko jednego składnika! 💪🏻

28 Lis
Leczenie raka

Dzisiejszy artykuł dotyczy sławnej autorki książek dziecięcych, Ann Cameron, która napisała ponad 15 książek dla dzieci. W 2012 roku zdiagnozowani u niej raka jelita grubego w trzecim stadium. Zdecydowała podzielić się swoimi doświadczeniami z tą straszną chorobą z całym światem. Jej doświadczenie jest pozytywne, ponieważ udało jej się pokonać tę … Read More »

Różyczka objawy i leczenie choroby

18 Lut
różyczka

Różyczka to choroba zakaźna, dla której jedynym gospodarzem jest człowiek. Do zarażenia nią dochodzi tzw. drogą kropelkową w chwili kontaktu z zarażoną osobą albo przez łożysko, jak dzieje się przy różyczce wrodzonej. W sezonie zimowo-wiosennym pojawiają się sezonowe zachorowania na różyczkę mające zazwyczaj bezobjawowy przebieg. Różyczka jest bardzo groźna dla … Read More »

Półpasiec – objawy, powikłania, jak można się zarazić?

18 Lut
półpasiec

Półpasiec jest ostrą chorobą zakaźną wywoływaną przez ten sam wirus, który wywołuje ospę wietrzną. Główne objawy półpaśca to wysypka połączona z dotkliwym bólem. Kto ma tendencje do zachorowania na półpasiec? Jakie są znane rodzaje tej choroby oraz jak przebiega skuteczne leczenie półpaśca? Półpasiec jest bardzo nieprzyjemną chorobą, która tak naprawdę … Read More »