5 Właściwości Olejku z Drzewa Herbacianego, Które Musisz Znać!

1 Gru
olejek-drzewo-herbaciane

Według ekspertów nasze domy są znacznie brudniejsze, niż możemy to sobie wyobrazić, ale używanie wielu reklamowanych środków czyszczących, które są pełne chemikaliów, może poważnie zaszkodzić zdrowiu naszej rodziny. Z drugiej strony, olejek z drzewa herbacianego jest naturalnym, skutecznym oraz całkowicie bezpiecznym sposobem czyszczenia domu. To niechemiczny olejek eteryczny pochodzący z … Read More »

Świetny i prosty sposób na zakwaszony organizm

29 Lis
Odkwaszanie-organizmu

Masz złe samopoczucie? Brakuje Ci sił i energii? Miewasz częste przeziębienia? Twoje włosy wypadają? W takim razie wszystko wskazuje na to, że Twój organizm potrzebuje odkwaszenia. Zachwianie równowagi kwasowo-zasadowej naszego organizmu może przynieść bardzo nieprzyjemne dolegliwości, a w dalszej perspektywie poważne problemy zdrowotne. Czym jest zakwaszenie organizmu? To nic innego … Read More »

Błonnik poprawia funkcjonowanie całego układu pokarmowego

14 Wrz
błonnik jabłkowy

Dlaczego warto jeść błonnik jabłkowy? Błonnik posiada dużo cennych właściwości zdrowotnych, nie jest wchłaniany przez nasz organizm przez co jest niezastąpiony w oczyszczaniu jelit. Błonnik “wymiecie” większość szkodliwych substancji z organizmu, poznaj wszystkie właściwości błonnika! Jak powszechnie wiadomo jabłka są jednym z najpopularniejszych owoców na całym świecie. Niestety nie wszyscy … Read More »

Co się stanie jeśli na noc włożysz cebulę do skarpet?

8 Wrz
cebula skarpeta

Co się stanie, gdy włożysz przed snem cebulę do skarpetek? Cebula jest potężnym warzywem o silnych właściwościach antybakteryjnych i antyseptycznych. Zwykle używamy cebuli wyłącznie do gotowania, ale dziś odkrywamy jej właściwości lecznicze i dowiadujemy się w jaki sposób możemy je wykorzystać. Niektóre sposoby są dosyć niekonwencjonalne, na przykład umieszczenie jej … Read More »