3 Niebezpieczne powody dla których powinieneś przestać używać smartfona w nocy

1 Gru
smartfon-noc

W czasach nowożytnych smarfony stały się nieodłączną częścią codziennej rutyny i nie byłoby to złe, gdybyśmy nie byli tak zależni od tych urządzeń. Spędzamy większość naszego wolnego czasu patrząc w ekran, sprawdzając nowe wiadomości, prognozę pogody, nowości i powiadomienia. Promieniowanie w wyniku kontaktu z telefonami komórkowymi jest poważnym zagrożeniem dla … Read More »

8 Rzeczy za które podziękuje Ci Twoje ciało, jeśli zaczniesz jeść miód każdego dnia

29 Lis
miód

Miód jest zdecydowanie jednym z najbardziej wszechstronnych i potężnych naturalnych cudów dostępnych na naszej planecie. Jest bogaty w enzymy i składniki odżywcze, które oferują dużą ilość zastosowań medycznych, dlatego jest jednym z najpopularniejszych leków ludowych w historii. Jedna łyżka miodu zawiera 64 kalorie – bez błonnika, białka, tłuszczu – i … Read More »

7 rzeczy które staną się z Twoim organizmem jeśli przestaniesz jeść mięso? 🥦 🥒

29 Lis
mięso

Czy warto przestać jeść mięso? Ludzie decydują się przestać jeść mięso z wielu powodów. Należą do nich: utrata wagi, zwiększenie energii, zredukowanie ryzyka chorób serca, zmniejszenie ilości zażywanych leków… Jest mnóstwo wspaniałych powodów! Sprawdź jakie jeszcze korzyści możesz mieć po przejściu na jedzenie roślin. 1. Zredukowanie stanu zapalnego w ciele. … Read More »

4 Niesamowite zdrowotne właściwości pomidorów 🍅

26 Lis
pomidory

  Pomidory uważane są za pożywne, za super jedzenie, ponieważ posiadają wiele zalet zdrowotnych i są skuteczne w zapobieganiu różnym chorobą. Przyjrzyjmy się ich licznym zaletom! Pomidory pomagają zmniejszyć ryzyko krwotoków do mózgu oraz chronią przed rozwojem chorób sercowo-naczyniowych. Wiele badań nad pomidorami pokazało, że częste ich spożywanie redukuje zły … Read More »

Naturalny sposób na krwawiące dziąsła 🥥 Pozbądź się zapalenia dziąseł!

8 Maj
krwawiące dziąsła

Jakie są najczęstsze problemy występujące w jamie ustnej? Oprócz próchnicy i ruszających się zębów jednym z najczęstszych problemów są krwawiące dziąsła. Przyczyn tych dolegliwości jest wiele, w większości przypadków winowajcą jest nieprawidłowa higiena jamy ustnej. Na szczęście z większości przypadków możemy wyjść zwycięsko i pozbyć się problemu krwawiących dziąseł czy … Read More »

Cytryna i soda oczyszczona silniejsze niż chemioterapia?

29 Sty
cytryna soda

Nie zapomnij udostępnić tego wpisu, pomożesz w rozwoju naszego portalu a może nawet uratujesz czyjeś zdrowie! Każdy wie, że cytryna jest niesamowitym owocem, który potrafi wspomagać organizm podczas choroby. Jednak mało kto wie o tym, że cytryna w połączeniu z sodą oczyszczoną staje się niesamowitą mieszanką podobno skuteczniejszą niż chemioterapia! … Read More »

Niesamowite zdrowotne właściwości pyłku kwiatowego

29 Lis
pyłek kwiatowy

Jesteś pewien, że syntetyczne witaminy i suplementy diety są lepsze niż pyłek pszczeli? Jest niezwykle cennym źródłem odżywczych składników i jednocześnie jest niepozorny. Pomoże uzupełnić niedobory witamin oraz zrzucić zbędne kilogramy. Pyłek kwiatowy – poznaj jego niezwykłe właściwości! Pyłek pszczeli – to o nim opowiadały nam nasze babcie, zbierany przez … Read More »

Niesamowite zdrowotne właściwości Aloesu – nieatrakcyjnej rośliny sprzed wieków

19 Wrz
aloes

Niesamowite zdrowotne właściwości Aloesu – nieatrakcyjnej rośliny sprzed wieków. Historia Aloesu sięga starożytności, już Kleopatra oraz kobiety w starożytnym Rzymie doceniały zbawienne właściwości tej rośliny. Niestety roślina przechodziła również swój upadek. Ze względu na swój mało atrakcyjny wygląd została zapomniana, na rzecz bardziej atrakcyjnych roślin – lecznicze właściwości odeszły w … Read More »