Wygrana z rakiem jest możliwa, niesamowita dieta wspomagająca leczenie


2
2 points

Pokonaj Raka w 42 dni! Za pomocą soku austriackiego eksperta Rudolpha Breussa.

Nasze współczesne społeczeństwo coraz częściej choruje na raka. W dawnych latach lekarze czy znachorzy leczyli tą chorobę dość skutecznie i całkowicie inaczej niż dziś. Poznaj recepturę diety na nowotwory sporządzoną przez austriackiego eksperta Rudolpha Breussa. Jest to znany expert w dziedzinie medycyny alternatywnej jak nasz naturopata Pan Zięba.

 

Pan  Rudolph Breuss twierdzi, że komórki rakowe potrzebują stałego źródła pokarmu. Jego dieta polega na całkowitym ograniczeniu pokarmu dla komórek zainfekowanych i podawaniu pożywienia tylko takiego którym będą mogły odżywiać się wyłącznie komórki zdrowe. Efekt będzie taki, że  “zagłodzimy” komórki rakowe na śmierć.

 

Przechodząc do sedna sprawy, dieta ta polega na pozbyciu się popularnych pokarmów, które przeciętny człowiek spożywa na co dzień a zastąpieniu ich sokami, warzywnymi i herbatkami ziołowymi. Rudolph Breuss zaleca aby przez okres “naszej terapii” odstawić konwencjonalne leczenie raka na okres do 42 dni.

Więc kim jest wspomniany wyżej Pan Rudolph Breuss? Urodził się w 1899 r.  nie posiadał wykształcenia medycznego gdzie nie którzy mogą zadawać sobie pytania: Jak to? Jakim prawem on może udzielać takich porad? Otóż był on naturopatą i zielarzem który przez całe swoje życie poznawał i studiował samodzielnie znaczenie i zastosowanie roślin, ziół i warzyw. Napisał także książkę  “Breuss Cancer Cure” na temat swojej rewolucyjnej metody. Sam naturopata dożył w bardzo dobrym stanie zdrowia ponad 90 lat zmarł w 1990 roku.

Nasz kraj również posiada wielu naturopatów, jednym z bardziej znanych jest Pan Jerzy Zięba, którego popiera bardzo duże grono ludzi. Zasłynął on ze swojej książki “Ukryte Terapie” jak i prowadzenia kanału w serwisie Youtube, gdzie podaje cenne informacje na temat alternatywnych metod leczenia “nieuleczalnych chorób”.

 

Terapia Rudolpha Breussa, jego terapia wyleczyła ponad 45 tysięcy pacjentów.

Bardzo ważne w tej diecie jest aby wszystkie warzywa pochodziły z naturalnych źródeł np. od znajomego rolnika bądź z bazaru czy warzywniaka. Takie warzywa mają najwięcej wartości odżywczych i są pozbawione pestycydów czy innych chemicznych substancji występujących w warzywach GMO.

Głównymi warzywami występującymi w diecie są czerwone buraczki, gdyż ich właściwości antynowotworowe zostały już dawno temu odkryte i potwierdzone.

czerwony burak

Składniki podane w procentach:

– buraczki czerwone (55%)

– marchew (15%)

– seler (15%)

– ziemniaki (8%)

– rzodkiewka (7%)

 

Sposób przyrządzenia:

Nasza miksturę można przygotować na dwa sposoby. Jednym z nich jest dokładne umycie warzyw pod bieżącą i ich późniejsze “zblendowanie” na jednolitą masę. Stworzymy dzięki temu koktajl, który należy spożywać codziennie.

 

Drugim sposobem jest wyciśnięcie soku w sokowirówce, sok należy wypijać każdego dnia.

 

Główny składnik naszego soku to czerwone buraki. Przyjrzyjmy im się nieco dokładniej w poszukiwaniu odpowiedź dlaczego Pan Rudolph Breuss akurat to warzywo cenił sobie najbardziej.

Otóż buraki zawierają bardzo dużo witamin np. B1, B2, B6, C jak i silne antyoksydanty.

Inne cenne składniki naszego wspaniałego warzywa to kwas foliowy, kwas pantotenowy, magnez, fosfor, żelazo jak i cynk i potas.

Wiele badań pokazało, że czerwone buraki to jedno z najzdrowszych warzyw na świecie.

Są świetne ze względu na swoje działanie antyrakowe oraz dużą zawartość Betaniny i Betainy. Sama “terapia” nie opiera się tylko i wyłącznie na piciu samych soków warzywnych. Polega także na wypijaniu w dużej mierze herbatek ziołowych. Autor książki zaleca pić napary z szałwii, mięty, rumianku oraz dziurawca.

 

Dodatkowe wytyczne podczas diety na które Pan Rudolph Breuss zwrócił szczególną uwagę.

– Nie należy wypijać więcej niż pół litra płynów na dzień.

– Potrawy mięsne i podgrzewane są całkowicie zakazane.

– Nie wolno rozpoczynać diety od razu po leczeniu, trzeba odczekać jakiś okres.

– Nie spożywać alkoholu jak i nie palić papierosów.

– Unikać soli i cukru.

– Prowadzić aktywny tryb życia, ale bez poważniejszych obciążeń dla naszego organizmu.

 

Głównym założeniem tej diety jak jest to, że komórki nowotworowe nie potrafią odżywiać się wyłącznie sokami z warzyw i herbatkami ziołowymi co w efekcie prowadzi do obumarcia nowotworu.

Źródło: https://en.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Breuss

Pasjonatka zdrowego trybu życia oraz zdrowego odżywiania. Naturalne metody są często najlepsze, o czym przekonuję się na każdym kroku. Dzielę się wiedzą oraz opisuję alternatywne sposoby dbania o własne zdrowie.


Spodobało Ci się? Polub i Udostępnij!

2
2 points
Kasia Stankiewicz - PoznajZdrowie
Pasjonatka zdrowego trybu życia oraz zdrowego odżywiania. Naturalne metody są często najlepsze, o czym przekonuję się na każdym kroku. Dzielę się wiedzą oraz opisuję alternatywne sposoby dbania o własne zdrowie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *