Tej kobiecie udało się wyleczyć raka używając tylko jednego składnika! 💪🏻


2
2 points

Dzisiejszy artykuł dotyczy sławnej autorki książek dziecięcych, Ann Cameron, która napisała ponad 15 książek dla dzieci. W 2012 roku zdiagnozowani u niej raka jelita grubego w trzecim stadium. Zdecydowała podzielić się swoimi doświadczeniami z tą straszną chorobą z całym światem. Jej doświadczenie jest pozytywne, ponieważ udało jej się pokonać tę straszną chorobę zupełnie naturalnie i Camron poleca innym, cierpiącym z tego samego powodu, tę samą terapię.

To nie było jej pierwsze spotkanie z rakiem. Jej mąż zmarł w 2005 roku na raka płuc, po miesiącach chemioterapii.

Po otrzymaniu diagnozy poddano ją operacji i usunięto nowotwór oraz poddano chemioterapii. Zawiedziona nieudanym leczeniem męża postanowiła, w ogóle nie podchodzić do leczenia, lecz poszukać alternatywnych metod leczenia.

Jej historia została opisana na blogu “Chris bije raka”: gdzie ludzie opisują alternatywne sposoby walki z rakiem.

„Byłam poddana operacji raka jelita grubego w czerwcu 2012 r., a potem odmówiłam chemioterapii. Czułam się dobrze, jednak po sześciu miesiącach rak rozprzestrzenił się na płuca i wszedł w czwartą fazę” – mówiła.

Ann powiedziała, że spędzała czas na badaniu i odkryła historię Ralpha Core’a, który miał 26 lat i raka skóry. Opisał historię swojej kuracji poprzez jedzenie 2,5 kilograma marchwi dziennie.
Ann zaczęła pić sok z marchewki każdego dnia, codziennie w tej samej dawce.

Po ośmiu tygodniach zrobiła badania, okazało się że rak przestał się rozprzestrzeniać, guzy oraz węzły chłonne zaczęły się zmniejszać.

Po czterech miesiącach wszystko wróciło do normy i guz wciąż się wycofywał.

Po ośmiu miesiącach badanie CT pokazało, że rak zniknął.

W przeciwieństwie do wielu innych suplementów, picie soku marchewkowego nie jest zabronione podczas konwencjonalnego leczenia. Sok z marchwi jest doskonale kompatybilny z chemioterapią i promieniowania równoczesnego. Jednak Ann zdecydowała spróbować soku marchewkowego, ponieważ nie chciała przyjąć wszystkich skutków ubocznych chemioterapii.

Nie przyjmowała radioterapii, nie miała chemioterapii ani innego leczenia, jedynie jadła marchewki.

 

Źródło: http://www.healthyfoodteam.com/woman-cured-stage-4-cancer-one-ingredient/

Pasjonatka zdrowego trybu życia oraz zdrowego odżywiania. Naturalne metody są często najlepsze, o czym przekonuję się na każdym kroku. Dzielę się wiedzą oraz opisuję alternatywne sposoby dbania o własne zdrowie.


Spodobało Ci się? Polub i Udostępnij!

2
2 points
Kasia Stankiewicz - PoznajZdrowie
Pasjonatka zdrowego trybu życia oraz zdrowego odżywiania. Naturalne metody są często najlepsze, o czym przekonuję się na każdym kroku. Dzielę się wiedzą oraz opisuję alternatywne sposoby dbania o własne zdrowie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *