Niebezpieczne szczepionki mogą wywoływać autyzm?


Szczepić czy nie szczepić?

Szczepionki z którymi mamy dziś do czynienia zawierają między innymi aktywne zalążki chorób, GMO, kombinacje wirusów takich jak H1N1, krzyżówki bakterii pochodzących od zwierząt a nawet rtęć.

Pierwszy negatywny wpływ szczepionek na stan zdrowia dzieci zauważono już w roku 1855 w stanie Massachusetts w Stanach Zjednoczonych. To tam wprowadzono obowiązkowe szczepienia dzieci, po których stwierdzono, że szczepionki mogą być powodem występowania zapalenia mózgu.

Lekarze często nie chcą udzielać dokładnych informacji o ryzyku korzystania ze szczepień, ponieważ nie znają ich. Polegają jedynie na informacjach producentów szczepionek, kim są producenci? Dlaczego tak bardzo zależy im na podawaniu szczepionek, których nikt nie podaje sprecyzowanego składu, czy rzeczywiście chodzi o nasze zdrowie?

Pewnym jest, że przemysł farmaceutyczny a konkretnie szczepienia to wielki biznes

Tak ogromny przemysł, który bezpośrednio wpływa na nasze życie powinien spełniać standardy etyczne, niestety w tym przypadku tak nie jest. Dowodem są liczne doniesienia zachorowań po szczepieniu, brak informowania opinii publicznej przez firmy farmaceutyczne o zgłoszonych przypadkach zachorowań poszczepiennych.

Korzenie przemysłu produkującego dzisiejsze szczepionki sięgają I i II wojny światowej. Dwudziestu czterech dyrektorów jednego z największych producentów szczepionek skazano za zbrodnie przeciwko ludzkości. W 2009 roku jeden z największych producentów szczepionek w świadomy sposób sprzedał szczepionki zakażone wirusem HIV. Czy w takim razie producenci są godni zaufania, czy chodzi tutaj wyłącznie o pieniądze?

Źródła medyczne zgodnie twierdzą, że szczepionki nie powodują rozwoju autyzmu u dzieci. Jednak badania naukowców z University of Pittsburgh (UP) (Pensylwania) mówią coś innego. Jedna z najbardziej popularnych szczepionek wyraźnie wpływa na powstanie autyzmu. Wiele nowonarodzonych małp, którym zostały podane dziecięce dawki szczepionek wykazały oznaki autyzmu.

Niektóre szczepionki mogą zawierać nawet 25 mcg rtęci. Dopuszczalne stężenie rtęci w wodzie pitnej wynosi 0,001mg/l

 Skutki uboczne jakie mogą wywołać szczepionki

 • Szczepionki zawierają duże ilości metali ciężkich, które zmniejszają system odpornościowy
 • Zawierają obce DNA/ RNA
 • Zmieniają działanie metaboliczne PMN. PMN służy nam do obrony przed patogenami.
 • Szczepionki w zastrzykach omijają proces trawienia przez co duże białka zawarte w szczepionkach zatykają system limfatyczny oraz węzły chłonne. To może wiązać się z alergiami.
 • Potrafią spowolnić poziom transmisji.
 • Zapalenie nerwów obwodowych.
 • Zespół algodystroficzny (CRPS).
 • Zespół Guillaina-Barrégo (GBS).
 • Stwardnienie rozsiane.
 • Narkolepsja.
 • Zespół mioklonii i opsoklonii (OMS).
 • Przewlekłe zapalenie stawów.
 • Plamica małopłytkowa.
 • Wstrząs anafilaktyczny.

 

Oczywiście nie namawiamy ani nie odradzamy do korzystania ze szczepień, każdy powinien podjąć decyzję sam.

Źródło: www.ncbi.nlm.nih.gov/ www.cdc.gov

Pasjonatka zdrowego trybu życia oraz zdrowego odżywiania. Naturalne metody są często najlepsze, o czym przekonuję się na każdym kroku. Dzielę się wiedzą oraz opisuję alternatywne sposoby dbania o własne zdrowie.


Spodobało Ci się? Polub i Udostępnij!

Kasia Stankiewicz - PoznajZdrowie
Pasjonatka zdrowego trybu życia oraz zdrowego odżywiania. Naturalne metody są często najlepsze, o czym przekonuję się na każdym kroku. Dzielę się wiedzą oraz opisuję alternatywne sposoby dbania o własne zdrowie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *