Rodzice porwali dziecko ze szpitala. Policja ich poszukuje


1
1.7k shares, 1 point

Prosimy o wsparcie naszej pracy, polub nas na Facebook:

Rodzicie porwali własne dziecko ze szpitala chcąc ochronić je przed państwem. Policja ich poszukuje!

 

Dziecko przyszło na świat 14 września w jednym z Białogardzkich szpitali (województwo zachodniopomorskie). Rodzice odmówili szczepienia ponieważ dziecko urodziło się jako wcześniak w 37 tygodniu. Po odmowie zaszczepienia rodzice zostali pozbawieni praw rodzicielskich, postanowili porwać własne dziecko, są poszukiwani przez policję.

 

Przedstawiciel szpitala informuje o tym, że dziecko cały czas przebywało z matką, a rodzice nie wyrazili zgody na podjęcie podstawowych czynności medycznych. Nie tylko szczepieniom ochronnym, podaniu witaminy K domięśniowo lub doustnie, ale również: kąpieli dziecka w oddziale, osuszeniu dziecka, ogrzaniu pod napromiennikiem ciepła, ewentualnemu dokarmianiu dziecka, wykonaniu badań przesiewowych. Samym rodzicom prawa rodzicielskie zostały jedynie ograniczone, a nie odebrane.

Inną wersję przedstawia ojciec dziecka, który tłumaczy, że dziecko nie potrzebowało inkubatora i urodziło się w czasie. Lekarz poinformował ojca, że zgłasza ich do sądu rodzinnego, powodem miała być odmowa podania szczepionki oraz witaminy K w pierwszej dobie życia.

W obronie rodziców dziecka stanęły osoby z ruchu antyszczepionkowego mówiąc, że na zachodzie Europy podjęcie decyzji o szczepieniu noworodka jest rzeczą naturalną. Tylko w Polsce i Bułgarii występuje obowiązkowe szczepienie noworodków dwiema szczepionkami. Dodatkowo przeciwnicy szczepień twierdzą, że dzieci z niedoborami nie powinny być szczepione, nie powinno podawać się im również witaminy K.

Warto zaznaczyć, że na zachodzie wypłacono odszkodowania w wysokości miliardów dolarów w związku z powikłaniami po zaszczepieniu. W Polsce niestety jesteśmy cały czas zastraszani z każdej możliwej strony.

Źródło: wprost.pl

loading...

Spodobało Ci się? Polub i Udostępnij!

1
1.7k shares, 1 point

Zostaw komentarz