Dlaczego firmy farmaceutyczne ukrywają przed nami owoc, który leczy raka?


Wielkie firmy farmaceutyczne ukrywają przed nami metody leczenia raka niż chemioterapia, dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź wydaje się być banalnie prosta, górę biorą gigantyczne pieniądze.

Komórki nowotworowe, wirusy a nawet bakterie bardzo często wykazują odporność na standardowe metody leczenia, mutują przez co lek, który jeszcze niedawno był skuteczny nie jest w stanie zniszczyć chorych komórek. Zjawisko nosi nazwę MDR, w przypadku wystąpienia tego zjawiska dalsze leczenie danym lekiem nie przyniesie zadowalających efektów. Pozytywne efekty w walce z odpornymi na klasyczne metody leczenia komórkami wykazują niedawno odkryte substancje o nazwie – Acetogeniny Annonaceowe

 

Każdy człowiek powinien mieć możliwość oraz wiedzę na temat alternatywnego leczenia, szczególnie jeśli klasyczne leczenie nie jest skuteczne. Hipokrates powiedział: „Jeśli w przyrodzie jest choroba to w przyrodzie należy szukać na nią lekarstwa.”

 

Graviola, to pięciometrowe, zielone drzewko, posiada charakterystyczne liście w kształcie serca. Graviola występuje w najcieplejszych obszarach Ameryki północnej i południowej. Jej owoce są jadalne, można jeść je na surowo ądź przygotować napój. Rdzenni mieszkańcy tych regionów od setek lat stosują owoc Gravioli do leczenia między innymi grzybicy czy pasożytów. Herbatka zaparzona z liści rośliny jest świetnym środkiem na katar, korzenie stosowane są jako środek uspokajający, wykazują też pozytywne właściwości podczas leczenia cukrzycy, Nas jednak najbardziej interesują właściwości antynowotworowe tej rośliny.

Acetogeniny annonaceowe – to nowe substancje chemiczne wykazujące silne działanie antynowotworowe. Właśnie te substancje zawiera owoc Gravioli! Badania dokonane przez trzy niezależne od siebie organizacje badaczy wykazały, że substancje zawarte w Gravioli są skuteczne w leczeniu aż 12 typów nowotworów! W tym guzów opornych na inne rodzaje leczenia. Acetogeniny są skuteczne w walce z komórkami, które przetrwały chemioterapię i uodporniły się na konwencjonalną metodę leczenia, jednocześnie acetogeniny nie atakują zdrowych komórek organizmu.

graviola

Wyniki badań, które możemy przeczytać w artykule „Health Science Institute” z 2001r. wyraźnie mówią o sile w walce z nowotworem jaką niesie Graviola. Substancje zawarte w owocu są 10 000 razy silniejsze, niż popularny lek stosowany przy chemioterapii – Adriamycin.

 

Owoc Gravioli jest jednym z największych owoców tropikalnych, osiągają długość do 40cm wagę do 6 kg. Cała roślina posiada właściwości medyczne, kora, nasiona, korzenie oraz owoc.

Różne nazwy pod jakimi występuje roślina:

  • Graviola
  • Guanabana
  • Flaszowiec Miękkociernisty
  • Soursop

Koniecznie podziel się tą informacją i udostępnij wpis, niech więcej ludzi dowie się o tym niezwykłym owocu.

Źródło: healthylifetricks.com

Pasjonatka zdrowego trybu życia oraz zdrowego odżywiania. Naturalne metody są często najlepsze, o czym przekonuję się na każdym kroku. Dzielę się wiedzą oraz opisuję alternatywne sposoby dbania o własne zdrowie.


Spodobało Ci się? Polub i Udostępnij!

Kasia Stankiewicz - PoznajZdrowie
Pasjonatka zdrowego trybu życia oraz zdrowego odżywiania. Naturalne metody są często najlepsze, o czym przekonuję się na każdym kroku. Dzielę się wiedzą oraz opisuję alternatywne sposoby dbania o własne zdrowie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *